Yeni Üyelik Şifremi Unuttum Üye GirişiBize Ulaşın Müşteri Hizmetleri (+90) 212 415 99 21     GSM (+90) 549 714 34 21 Sizi Arayalım Yardım Sepetiniz (0)
Ergin Çocuk Oyun Eğlence Ve Organizasyon
Ürün Ara

Sihirli Kum Konseptimiz Hakkında

Sihirli Kum Havuzu,kum oyunları her yaş gurubunun zevk alarak oynayacağı oyunlardır. Ayrıca bireysel ve arkadaşlarla da oynanabilir. Kurallı oyunlardan olmadığı için çocuk kendini rahatça ifade edebilir. Birilerinin yönetmesi ve yönlendirmesi olmadan oynandığı için kendisi üretimde bulunabilir, çocuğu bilişsel yönden geliştirir. Hayal gücünü en güzel şekilde kullanabilir. Arkadaşları ile oynuyorsa sosyalleştirir. Bireysel olarak oynamaya gelmiş çocuklar yan yana oynarken arkadaş olabilirler, arkadaş olmayı kolaylaştırır ve çekingenlik duygusunu gidermeye destek olur.Vücudun mikroplara karşı direncini artırarak, bağışıklık sistemine destek olur.

Psikolojik olarak rahatlama duygusu yaratarak, stresten arındırır. Ayrıca vücudun elektriğini alarak da bir rahatlama duygusu verir.
Kumun akma sesini dinleyebilir ya da değişik materyallerle oynuyorsa bunları doldurma, boşaltma, çarpma, bir kaptan diğerine akıtırken çıkardığı sesleri dinleme, koklama gibi etkinliklerde bulunarak duyularına hitap eder.
Kum oyunlarında çeşitli kalıplarımız mevcuttur. Kalıplarla değişik geometrik şekiller hakkında bilgi edinir; kumun kapladığı alan, hacim hakkında bilgilendirilir.Kalıplarımıza kumu boşaltırken el-göz koordinasyonuna destek olur. Miktar kavramı hakkında bilgilendirilir.
Kumla birlikte psikomotor gelişimde desteklenir. Çocuk hareket becerisi kazanır. Çocuklar, işbirliğine alışır.  Bencillik duygularından uzaklaştırır.

Amacımız yurt içinde açılmış ve açılacak olan nitelikli alışveriş merkezlerinin tümünde müşterilerimizle buluşmaktır.

“Başarımızın ölçüsünü çocuklarımızın mutluluğu belirler” cümlesi ERGİN OYUN ekibi olarak temel düşüncemizdir.

Alışveriş keyfinizin hazzını, çocuklarınızı bize emanet ederek çıkarabilirsiniz.

Ergin Oyun Eğlence Ve Organizasyon Hizmetleri
©2008,2024 erginoyun.com Ergin Oyun Eğlence Ve Organizasyon Hizmetleri Resmi Web Sitesidir.

İletişim Bilgileri

Yönetim Ofisi
Seyitnizam Mah. Mevlana Cd. No:92/1G KİPTAŞ Çarşı Zeytinburnu / İstanbul

Telefon : (+90) 212 415 99 21
Fax       : (+90) 212 415 99 21
Gsm      : (+90) 549 714 34 21
E-Posta : info@erginoyun.com
Web      : www.erginoyun.com

Numaranızı Yazın Sizi Arıyalım