Yeni Üyelik Şifremi Unuttum Üye GirişiBize Ulaşın Müşteri Hizmetleri (+90) 212 415 99 21     GSM (+90) 549 714 34 21 Sizi Arayalım Yardım Sepetiniz (0)
Ergin Çocuk Oyun Eğlence Ve Organizasyon
Ürün Ara

Poligon Park Hizmetimiz Hakkında

Poligon Park mağazalarımız, uzman personelinin deneyimini ve bilgilerini de katarak kusursuz ekibiyle ve konseptiyle Poligon Park markamızı, mağazalar zinciri  olmayı  hedef seçmiştir. Poligon Park mağazalarımızda kullanılan airsoft silahlar, teknik ekibimiz tarafından üretilen kart sistemi, tetik tertibatı ve frenleme sistemini tamamıyla değiştirerek tek atıma uyarlamış ve airsoft silahlarının çabuk bozulmasının önüne geçmiştir. Firmamız şubelerinde yüzde yüz türk malı olan, kendi ürettiğimiz Poligon Park BBs (mermi-boncuk) ve kendi üretmiş olduğumuz hedef sistemini kullanarak şubelerimizin ve franchise verdiğimiz bayilerimizin dışa bağımlılığını bitirerek ülke ekonomisine'de katkıda bulunmaktadır. 


Poligon Park mağaza konseptlerimiz de müşteri isteklerini hiçbir zaman göz ardı etmeyen ERGİN OYUN ekibi, amaçları için doğru ve kendine özgü sistemler geliştirmektedir.


Amacımız yurt içinde açılmış ve açılacak olan nitelikli alışveriş merkezlerinin tümünde müşterilerimizle buluşmaktır.

“Başarımızın ölçüsünü siz değerli müşterilerimizin mutluluğu belirler” cümlesi ERGİN OYUN ekibi olarak temel düşüncemizdir.

Alışveriş keyfinizin yorgunluğunu, son durak bizleri ziyaret ederek çıkarabilirsiniz.

 

 

Ergin Oyun Eğlence Ve Organizasyon Hizmetleri
©2008,2024 erginoyun.com Ergin Oyun Eğlence Ve Organizasyon Hizmetleri Resmi Web Sitesidir.

İletişim Bilgileri

Yönetim Ofisi
Seyitnizam Mah. Mevlana Cd. No:92/1G KİPTAŞ Çarşı Zeytinburnu / İstanbul

Telefon : (+90) 212 415 99 21
Fax       : (+90) 212 415 99 21
Gsm      : (+90) 549 714 34 21
E-Posta : info@erginoyun.com
Web      : www.erginoyun.com

Numaranızı Yazın Sizi Arıyalım