Yeni Üyelik Şifremi Unuttum Üye GirişiBize Ulaşın Müşteri Hizmetleri (+90) 212 415 99 21     GSM (+90) 549 714 34 21 Sizi Arayalım Yardım Sepetiniz (0)
Ergin Çocuk Oyun Eğlence Ve Organizasyon
Ürün Ara

Tırtıl Park Hizmetimiz Hakkında

 Tırtıl Oyun Treni, şirin karakterimiz çocuklara masal dünyasının kapılarını açarken, dinamik yapısıyla onların daha eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamaktadır.

Tırtıl Oyun Treni için vurgulanması gereken başlıca özellik 0-7 yaş grubunun yanlarında ebeveynleri olmadan tamamen güvenli bir şekilde eğlenebilecekleri dünyada ve Türkiye'de ilk oyun aracı olmasıdır.

Amacımız yurt içinde açılmış ve açılacak olan nitelikli alışveriş merkezlerinin tümünde müşterilerimizle buluşmaktır. 

“Başarımızın ölçüsünü çocuklarımızın mutluluğu belirler” cümlesi ERGİN OYUN ekibi olarak temel düşüncemizdir.

Çocuklarımızın güvenliği bizim için önemlidir:

Tırtıl Oyun Treni, gerek elektronik gerekse mekanik olarak son derece güvenilir şekilde dizayn edilmiştir. Her koltukta emniyet kemeri bulunmaktadır. Elektronik otomasyonunda çizgiden çıkması halinde durma özelliği vardır. Demo aralığı, demo süresi, müzik ayarları, işletmeci tarafından en rahat kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Tırtıl Oyun Treni, uzaktan kumanda ile ilk hareketine başlamaktadır. Kontrol panelinde belirlenmiş olan süre boyunca hareket ettikten sonra süre tamamlanınca kendi durmaktadır. Çalışma esnasında müdahale gerektiğinde yine kumanda cihazı ile durdurulabilmektedir. 

Misyonumuz, görev anlayışımızı ve ilkelerimizi bizimle aynı heyecanla taşıyacak yatırımcılarımızla beraber çocukların mutluluğunu paylaşmaktır.

Ergin Oyun Eğlence Ve Organizasyon Hizmetleri
©2008,2024 erginoyun.com Ergin Oyun Eğlence Ve Organizasyon Hizmetleri Resmi Web Sitesidir.

İletişim Bilgileri

Yönetim Ofisi
Seyitnizam Mah. Mevlana Cd. No:92/1G KİPTAŞ Çarşı Zeytinburnu / İstanbul

Telefon : (+90) 212 415 99 21
Fax       : (+90) 212 415 99 21
Gsm      : (+90) 549 714 34 21
E-Posta : info@erginoyun.com
Web      : www.erginoyun.com

Numaranızı Yazın Sizi Arıyalım