Yeni Üyelik Şifremi Unuttum Üye GirişiBize Ulaşın Müşteri Hizmetleri (+90) 212 415 99 21     GSM (+90) 549 714 34 21 Sizi Arayalım Yardım Sepetiniz (0)
Ergin Çocuk Oyun Eğlence Ve Organizasyon
Ürün Ara

Kurumsal / Sıkça Sorulan Sorular


 

 
1-SİTE GÜVENLİĞİ ?
erginoyun.com  en güvenli ve hızlı online alışveriş  yapabilmeniz amacıyla kurulmuş bir sitedir.Sipariş sayfalarında tüketici ile site arasındaki iletişim 256 bit SSL (Secure Socket Layer) güvenlik standartı ile korunmaktadır.Bu sistem şu anda dünyada kullanılan en modern ve güvenli sistem olarak bilinmektedir.Halen online ticaret yapan birçok ciddi site bu teknolojiyi kullanmaktadır.Site ve banka arasındaki iletişimde ise birçok güvenlik unsurunun bir arada kullanılmasının yanında CCV2/CVC2 kodları ile de maksimum seviyede korunmanızı sağlar.Böylece  çalıntı kart  veya  kart bilgilerinin izinsiz kullanılması ihtimalini ortadan kaldırır.Site içi veri güvenliği bilgilerinizin sadece sizin ve kredi kartını size tahsis eden bankanın bilmesine olanak tanıyan teknoloji sayesinde sağlanmaktadır.Güvenli ortamda yapacağınız girişlerde sipariş ve ödeme sayfalarındaki veriler POS sistemine direk olarak aktarılmakta ve işlem sonucu banka tarafından bildirilmektedir.Dolayısıyla biz dahil hiç kimsenin bu bilgilere ulaşması mümkün değildir.Üye bilgileri ise sadece size daha iyi hizmet verebilmemiz için kullanılır.Başka amaçlar için kullanılmayacağını ve üçüncü şahıslarla bunların payaşılmayacağını mermeryapimarket.com olarak taahhüt ederiz.

 

 
2-SİPARİŞİM NE KADAR ZAMANDA ELİME ULAŞIR?
Siparişinizin teslimat aşamasına gelebilmesi için önce sipariş ve ödeme aşamalarının tam ve eksiksiz olarak gerçekleşmesi gerekmektedir.Siparişinizin onaylandığı  ödeme sayfasında ve e-posta olarak size bildirilecektir.Onaylanan siparişler en geç beş iş günü içinde kargo ve-veya yetkili servis aracılığı ile elinize ulaşır.Saat 16.00' dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.Bayram ve tatil günleri işlem yapılmaz. Ziyaretçi tarafından verilen adres bilgileri siparişin tamamlanması akabinde site tarafından otomatik olarak gönderilen e posta ile teyit edilir.Herhangi bir şekilde yanlışlık olması durumunda ( yanlış-eksik bilgi aktarımı) site tüketici ile iletişime geçer.Tüketicinin siparişinin tam , eksiksiz ve zamanında eline ulaşması sağlanır.Teslimatın gerçekleşmesi konusunda tüketiciye olduğu kadar işlemin yapıldığı( kredi kartını kullandığınız ) bankaya karşı da erginoyun.com olarak sorumlu olduğumuzu hatırlatırız.
 

 

 
4-SİPARİŞİ VERDİM , NASIL TAKİP EDECEĞİM?
Mevcut siparişinizin durumunu sitemizde bulunan sipariş takip linkini tıklayıp sipariş numaranızı girerek sorgulayabilir, ayrıca kargo takip linkini tıklayıp size verilen kargo takip numarası ile kargonuzun ne aşamada olduğunu sorgulayabilirsiniz.

 

 
5-KURULUM GEREKTİREN CİHAZLARIN DURUMU NE OLACAK?
Sipariş ettiğiniz ürünlerde  kurulum gerektiren cihazların durumu markalara göre değişiklik göstermektedir. Kurulum gerektiren cihazlar distribütör tarafından yetkili servislere gönderilir,yetkili servis tarafından kurulumu ve garanti başlangıcı ücretsiz olarak sağlanır. Bu hizmetin sadece servis  kapsamındaki yerler için geçerli olduğunu ve taahhüt ettiğimiz zaman dilimleri içinde müşterilerimize siparişlerini ulaştırdığımızı  hatırlatmak isteriz.Bulunduğunuz yerin ilgili markanın servis kapsamında olup olmadığını sitemizdeki  servis ağları linkinden öğrenebilirsiniz Servis kapsamı dışındaki yerlerde bulunan  müşterilerimizin   kurulumdan  kendilerinin sorumlu olduğunu unutmayınız.

 
6-KARGO-YETKİLİ SERVİS TESLİMAT-KURULUM İÇİN GELMİŞ BEN YOKTUM? 
Kargo ya da yetkili servis yetkilileri sizinle hemen iletişime geçecektir.

 
7-ÜRÜNÜ TESLİM ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM ?
Kargo yada yetkili servis ürünü size veya sizin belirttiğiniz kişiye  teslim ederken kimlik kontrolü yapacaktır.Bu nedenle yanınızda kimliğinizin bulunmasını sağlayın.Ayrıca teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir aksaklıkta hemen bizimle temasa geçiniz.

 
8-ÜRÜN RENK & AKSESUAR SEÇİMİ
Siparişi verdiğiniz ürünün alt açıklama kısmında renk seçeneği yoksa, yada sipariş not kısmına ek bilgi olarak renk konusunda  açıklama veya tercih  yapılmamışsa stoklarda mevcut olan ürün gönderilir.Ayrıca ürün fotoğraflarında dekoratif maksatlı yer alan aksesuarlar ürün fiyatına dahil değildir.Ürün açıklamasında aksesuar hediyeli olanlar özellikle belirtilmektedir.Bu tarz bir açıklama göremediğinizde söz konusu aksesuarların ürüne dahil olmadığını anlarız.

 
9-SİPARİŞ İPTALİ NASIL YAPILIR?
Vermiş olduğunuz siparişi satis@erginoyun.com adresine mail atarak iptal edebilirsiniz.Ancak ürün kargoya verildiyse bu mümkün olmamakta bundan sonraki sürecin iade esaslarına göre tamamlanması gerekmektedir.(bknz Garanti ve İade Şartları)

 
9-GARANTİ ŞARTLARI NELERDİR ?
erginoyun.com  sitesinde satılan elektronik ürünler üretici firma garantisi altındadır, diğer doğal taş ürünler siparişini verdiğiniz ürünün resimlerde gördüğünüz ürün ile aynı olmak zorundadır, resimlerdeki ürün ile size ulştırılan ürünün aynı olmadığı durumlarda ürünü iade etme hakkınız vardır. Tüm garanti protokolleri Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın  belirlemiş olduğu yasal çerçeve içinde gerçekleşmektedir.Detaylara sitemizin ana sayfasında ve sipariş- ödeme sayfalarının altında  bulunan Satış Sözleşmesi ve garanti ve iade şartları  linklerinden ulaşabilirsiniz.

 
10- TAKSİTLİ SATIŞLAR
Taksitli satışlar sadece anlaşmalı bankaların kartları ile  yapılır. Taksit sayısı ve tutarı farklı kartlar için değişiklik gösterir. Uygulanan faiz oranlarını bankalar belirler. Ürün bilgisi sayfalarında taksit seçenekleri linki ile gelen sayfadaki kart  ve taksit seçeneklerinden başka bir şekilde online satış yapılmaz.

 
11-TOPTAN SATIŞ
erginoyun.com  son tüketiciye  yönelik online satış yapan  bir sitedir.Ancak toplu alımlarda talebinizi info@erginoyun.com adresine yollarsanız  size büyük bir mutlulukla anında yardımcı olmaya çalışacağımızı bilmenizi isteriz.

 
12-KAMPANYALAR - İNDİRİMLER -PROMOSYONLAR
Yapılan kampanya ,indirimler ve promosyonlar sitenin ana sayfasında ve ilgili ürünün sayfasında belirtilir. Belirtilen satış şartlarının  haricinde işlem yapılmaz. Döviz cinsi üzerinden yapılan indirimli ürünlerde kurdan kaynaklanan değişiklikler olabilir.
Ergin Oyun Eğlence Ve Organizasyon Hizmetleri
©2008,2024 erginoyun.com Ergin Oyun Eğlence Ve Organizasyon Hizmetleri Resmi Web Sitesidir.

İletişim Bilgileri

Yönetim Ofisi
Seyitnizam Mah. Mevlana Cd. No:92/1G KİPTAŞ Çarşı Zeytinburnu / İstanbul

Telefon : (+90) 212 415 99 21
Fax       : (+90) 212 415 99 21
Gsm      : (+90) 549 714 34 21
E-Posta : info@erginoyun.com
Web      : www.erginoyun.com

Numaranızı Yazın Sizi Arıyalım